Vyhledávání

Nadcházející události

sobota 31.08., 08:00 - 12:00
Svoz bioodpadu
středa 11.09. - celý den
Pytlový svoz plastů
sobota 14.09., 15:05 -
Svoz odpadu + kovy

SDH

Plán akcí 2019

11.5. Okrsek,Žel.Pas.(13h)
25.5.GP Klečůvka(15h)
1.6. GP Ostrata(15h.)
22.6. Primátorská soutěž-
Lhotka (13 h.)
29.6.GP Lužkov.(10h)
20.7. GP Žel. pas. (15h.)
27.7. GP Lípa (15h.)
10.8. GP Želech. (15h.)

 

Mladí hasiči 2019

11.5. Okrsek Žel.Pas.(13h)
25.5. GP Klečůvka (12h)
26.5. Žel.Paseky (10h)
15.6. Želechovice (9h)
20.7. GP Lípa(10h)

3. Informace z vodohospodářství - Voda vydělává, ale ne obcím

Vážení spoluobčané,

nabízíme Vám další z jasných důkazu o co jde nadnárodním společnostem, které se implantovali do vodárenství nejenom u nás ,ale taky v zahraničí. Scénář je vždy stejný, ovládnout to co vydělává a o infrastrukturu a náklady, ať se starají jiní.

Je moc dobře, že politici ve Francii, Německu a v mnoha jiných zemích si konečně uvědomili o jaký podvod se jedná a začali konat ve prospěch měst a obcí. Nic takového se u nás zatím neděje, ale pevně věřím, že tato změna nastane v krátké době i v České republice.

Podívejte se prosím na tento dokument, a pak se už jenom ptejte a tlačte na lidi, kteří nesmyslně hájí nevýhodný systém zavedený zde.

S pokorou a úctou k vodě.

Mira  Rafaja

 

Voda vydělává, ale ne obcím


Vážení zastupitelé, akcionáři a zástupci odborné veřejnosti,

v rámci zlepšování informovanosti o vodohospodářství Vám zasílám možnost shlédnout dokument, který informuje o tom: 

https://app.smartemailing.cz/users/483/media/Jak-vidi-veolii-v-zahranici.png
 

Celosvětový trend návratu zprávy vody do obecních rukou. Je to jediný způsob, jak dlouhodobě udržet kvalitu vody, zajistit občanům rozumnou cenu vody, kdy nebudou platit za vodu 2-3x více než musí. Je to způsob, jak moci investičně myslet na úrovní desetiletí, jak zajistit, aby peníze vybrané od lidí za vodu byly reinvestovány v odvětví a netekly do zahraničí  a hlavně jak pomáhat snižovat znečištění vody již u zdroje.


 
Dokument  "Voda vydělává" je příkladem vítězství jedince nad velkými koncerny. Je to vítězství občanské společnosti. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí. Stojí za ním stovky angažovaných lidí, aktivistů a občanských iniciativ bojujících proti soukromým zájmům "vodních" koncernů.

 

Dokument nedávno získal Cenu nadace Immanuela Kanta 2014. Porota jej označila jako "vynikající příklad strategicky a strukturální důležité kritické osvěty ve prospěch více sebeurčení Evropy", jako "... pozoruhodný úspěch demokracie v EU". Nadace uděluje cenu od roku 2004. Chce v ní uznat a ocenit společenské angažování ve prospěch občanů jednajících v duchu svobody slova, otevřených informací a občanské odvahy.

 

Bez toho, že bych znal obsah dokumentu natočeného v roce 2010, jsem již v roce 2002 začal informovat zastupitele, členy vlády, ministry a začal jsem se  sbírat a vytvářet důkazy, které mi umožňují úspěšně bránit sebe, lidi i vodárny proti obdobnému protiprávnímu jednání jako popisuje dokument ve Francii či Německu  u soudů.
 

ZDE JE DŮKAZ, ŽE MNOHÉ Z TOHO, CO SE DĚJE VE FRANCII SE DĚJE TAKÉ V ČR

www.pravdaovode.cz/zlin

nebo

 

www.pravdaovode.cz/okres-praha/praha-privatizace/


Věřím, že vám informace pomohou.


S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný
Autor projektu PRAVDA O VODĚ
www.pravdaovode.cz
www.facebook.cz/vodalidem