Vyhledávání

Nadcházející události

pátek 02.02. - celý den
Košt slivovice
sobota 10.02. - celý den
Masopust
středa 14.02. - celý den
Pytlový svoz plastů

SDH

Plán akcí 2018

12.5. Okrsek, Klečůvka (13h.)
26.5.GP Klečůvka(15h)
9.6. GP Ostrata(15h.)
30.6.GP Lužkov.(10h)
21.7. GP Lípa (15h.)
4.8. GP Žel. pas. (15h.)
11.8. GP Želech. (15h.)

 

Ostatní

Oznámení ostatních.

Pozvánka na divadlo na Veselou

plakat2017 05m

Klilknutím na obrázek uvidíte celý plakát.

Pozvánka na koncert

Srdečně vás zveme na koncert - viz letáček:

koncert Slušovice

Turistický výlet

Máte chuť si protáhnout svaly, nadýchat se čerstvého vzduchu a poznat nepoznané? Přidejte se k nám a pojďte s námi oslavit státní svátek výletem! Vezměte sebou svoje drahé polovičky, děti, domácí mazlíčky, nebo kamarády, špekáčky a dobrou svačinku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na pitný režim!!

 

Den : 28.9.2015 v 9.00 hod.

Sraz : u zbrojnice na Klečůvce

 

Plán trasy: Klečůvka – Vizovice (každý svým vozem). Auta zaparkujeme a půjdeme pěšky na Janovu Horu, dále pak na rozcestí, které vede k penzionu Revika. Zde bohužel končí dobrá cesta pro ty, kdo berou sebou kočárky a vracejí se příjemnou cestou do Vizovic. My ostatní pokračujeme na Spletený vrch - Klokočí – Trvajka. Odsud se pak vracíme zpět do Vizovic. Ve Vizovicích se můžeme zastavit v hospodě Vrátnice na kafíčko či na něco ostřejšího. Celá trasa měří 10,6 km.

TAK NAMAZAT POD KOLENY A HURÁÁÁ!!

Přátelé turistiky

Pozvánka na koncert

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert duchovní hudby, který pořádá Charita Zlín, ve Štípě  v kostele Narození Panny Marie, dne 6.9.2014 v 18.hodin.

 

koncert2014-08-29

Rekonstrukce hřiště

INFORMACE PRO OBČANY KLEČŮVKY

Právě probíhá rekonstrukce dětského hřiště na Klečůvce. Zahrnuje výměnu dřevěného hracího domečku se skluzavkou a nově vybudované dopadové plochy.

Pouť na Veselé

pout_vesela2013Dnes vám přinášíme pozvánku na pouť na Veselé - pdf PDF verze je zde.

Pozvánka na Mezinárodní den archivů 2015

mda2015-mailn

Den otevřených dveří zlínského archivu ve znamení firmy Baťa

MDA2013V neděli 9. června 2013 bude u příležitosti Mezinárodního dne archivů ve Státním okresním archivu Zlín v areálu zámku na Klečůvce široké veřejnosti prezentována rozsáhlá kolekce dokumentů firmy Baťa. Akce nese název „Baťa – cesta za poznáním. Projdete naším přijímacím řízením do firmy Baťa?“ a potrvá od 14.30 do 19 hodin. Po celou dobu bude návštěvníkům zpřístupněna prohlídková trasa, která zájemce zavede do útrob archivu, kam je běžně veřejnosti vstup zakázán. Cestou budou moci malí i velcí na několika stanovištích plnit „přijímací“ úkoly, které na konci prohlídky vyhodnotí náš personalista a rozhodne o přijetí či nepřijetí do firmy. Součástí prohlídkové trasy je také krátký výklad o skutečném přijímání nových zaměstnanců u Baťů za první republiky a o osudech uložení baťovských archiválií. V klečůvském zámku bude možno pouze v tento den nahlédnout do „předsíně tradic“, kde návštěvníci uvidí nejrůznější kuriózní předměty, které také uchovává okresní archiv ve svých depozitářích. Za příznivého počasí si budou (nejen) děti moci postavit z krabic svůj baťovský domek či mrakodrap, nakreslit nejkrásnější logo firmy Baťa nebo vyplnit baťovský kvíz. Archivní fondy, známé pod označením Baťovský archiv, jsou uloženy v depozitářích Státního okresního archivu Zlín na Klečůvce od září loňského roku, kdy sem byly přestěhovány z budovy č. 32 v továrním areálu ve Zlíně.

David Valůšek

Omezení provozu u MUDr. Divilové

Dětská lékařka MUDr. Hana Divilová v Želechovicích nad Dřevnicí oznamuje z technických důvodů změnu ordinačních hodin:

  • V ÚTERÝ 2. ČERVNA 2015 OD 7:00 DO 10:00 HODIN
  • VE STŘEDU 3. ČERVNA 2015 ORDINACE ZAVŘENA
  • VE ČTVRTEK 4. ČERVNA 2015 OD 13:00 HODIN DO 15:00 HODIN

Případné dotazy na telefonu 577 901 640.

Pozvánka na divadlo

Plakat_Divadlo_v_AuleVěnujte pozornost pozvánce na divadelní představení, viz obrázek vlevo nebo pdf PDF.