Vyhledávání

Nadcházející události

sobota 31.08., 08:00 - 12:00
Svoz bioodpadu
středa 11.09. - celý den
Pytlový svoz plastů
sobota 14.09., 15:05 -
Svoz odpadu + kovy

SDH

Plán akcí 2019

11.5. Okrsek,Žel.Pas.(13h)
25.5.GP Klečůvka(15h)
1.6. GP Ostrata(15h.)
22.6. Primátorská soutěž-
Lhotka (13 h.)
29.6.GP Lužkov.(10h)
20.7. GP Žel. pas. (15h.)
27.7. GP Lípa (15h.)
10.8. GP Želech. (15h.)

 

Mladí hasiči 2019

11.5. Okrsek Žel.Pas.(13h)
25.5. GP Klečůvka (12h)
26.5. Žel.Paseky (10h)
15.6. Želechovice (9h)
20.7. GP Lípa(10h)

Pozvánka na seminář

Dobrý den všem,

přeposílám pozvánku a zároveň všem vřele doporučuju se tohoto semináře účastnit, kde budou všichni seznámeni jaká je  situace ve vodárenství a zejména ve společnosti VaK Zlín. Je hodně politiků a to zejména ze Zlína (vévodí jim náměstek Dufek),kteří soustavně hlásají, že s vodou ve Zlíně a okolí nejde nic dělat a buďme vlastně všichni rádi zato, jak to skvěle funguje. Opak je však pravdou. Seznamte se prosím s tímto materiálem a zájemce , kteří se zúčastní některého z nabízených setkání zároveň žádám ,aby se zaregistrovali na níže uvedené adrese. Registrace je důležitá z technického hlediska, protože podle počtu zájemců se musí zajistit prostory, kde se tyto akce budou konat.

S pozdravem

Mira Rafaja
zastupitel SMZ   a  v letech 2011-2013 předseda DR VaK Zlín 

Více zde: 

Vážení zástupci měst a obcí Zlínského regionu,

zjistil jsem, že před zastupiteli a občany na Zlínsku, jsou léta tajeny pravdivé a závažné informace týkající se vody, ceny za ní, investic, dotací z EU a stavu kolem Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s. (Vak Zlín) a to včetně rozhodnutí soudů, které potvrzují dlouholeté protiprávní jednání na které spotřebitelé i města či obce 10 let doplácí. Jsem to toho názoru, že se to děje, protože několik „politiků“ skrytě pracuje v zájmu zahraničního koncernu.         

Zasílám vám proto tímto pro Vaše zastupitele důležité informace, které se týkají všech vašich občanů a podnikatelů z Vašeho regionu. Žádám vás, abyste informace, které Vám zasílám přeposlali v elektronické podobě ihned zastupitelům vaší obce či města a poté také fyzicky.

Není vám jedno, že vaše vodárna nemůže čerpat dotace z EU, že máte ve Zlínském kraji nejdražší cenu vody a „prodej vody“ funguje na základě protiprávně zavedeného modelu?  Není vám jedno, že stamilióny korun inkasovaných od lidí za vodu tečou do zahraničí, místo do sítí v regionu?

Potom všem slušným zastupitelům, občanům a podnikatelům ze Zlínského regionu, nabízím možnost seznámit se s pravdivými informacemi o vodě a Vaku Zlín a následně možnost změnit protiprávní a nevýhodný stav ve prospěch lidí, měst a obcí Zlínského regionu. 

Seminář

Prodej vody na Zlínsku zpět do rukou měst a obcí!“

(VODA LIDEM, NE KONCERNŮM)

Registrace na seminář, informace a program semináře najdete na:

http://www.vodalidem.cz/seminarzl/

 

Prosím Vás, přepošlete tuto pozvánku a informujete vaše zastupitele, občany, podnikatele. Informace, které na semináři předám, byly a jsou hodnotné pro zastupitele z vašeho i jiných regionů. Což dokládají reference a informace o mě na www.vodalidem.cz/muj-pribeh

 

Ing. Radek Novotný

Přílohy: